16. Jan Merta (*1952), Společný oděv, 1992—2003

akryl, plátno, 145,5 × 145,5 cm
sign. na rubu Jan Merta, JAN MERTA SPOLEČNÝ ODĚV 1992-98+2003, Scoul 92, Praha 93, Libkov 93, 94

550 000 Kč

Marek Pokorný, Karel Císař: Jan Merta – Obrazy a práce na papíře 1985–2005, Brno: Moravská galerie v Brně 2005, obrazová příloha.