Jindřich Zeithamml, Bez názvu, 1990

Jindřich Zeithamml

(*1949)

Bez názvu, 1990

akvarel, ruční papír, pasparta, 65 x 47 cm
sign. na rubu J Zeithamml 90, dedikace

Jindřich Zeithamml studoval na sochařsko-kamenické škole v Hořicích, krátce na AVU v Praze. Po emigraci pokračoval na Státní umělecké akademii v Düsseldorfu (1976—1982, prof. N. Kricke). Žije v Düsseldorfu a v Praze, kde od poloviny devadesátých let učí na Akademii výtvarných umění. Zastoupen ve veřejných i soukromých sbírkách v Německu, Francii, Švédsku, Španělsku či USA.

Untitled, 1990

watercolour, hand-made paper, passe-partout, 65 x 47 cm
signed J Zeithamml 90, dedikace on the reverse