Cecilie Marková (1911–1998) Přístav duší, 1975 + Posel záhrobní, 1933-1934

Cecilie Marková

(1911–1998)

Přístav duší, 1975

Posel záhrobní, 1933-1934

olej, plátno, rám, 60 × 95 cm
datováno 19. 10. 1975
přiložen svazek Posel záhrobní, Spiritistický časopis věnovaný záhadám duševním, ročník XXXIII–XXXIV, roč. 1933–34, nakladatel Karel Sezemský v Nové Pace

oil on canvas, frame, 60 × 95 cm

dated 19. 10. 1975

volume of magazine Posel záhrobní, Spiritistický časopis věnovaný záhadám duševním, vol. XXXIII–XXXIV, 1933–34, published by Karel Sezemský in Nová Paka attached

publikováno
Revolver Revue, č. 37, 1998, Praha s. 161–184, reprodukce nestránkovány.