149 MILAN HOUSER (*1971) Bez názvu, 2012

kombinovaná technika, plátno, 110 x 60 cm
sign. na rubu M. HOUSER 2012, VERSÁLOVÁ ČERVEŇ R. SM. 13 795

130 000 Kč