Jana Babincová (*1977), You are the Star — z cyKLU Kódované obrazy, 2006

akryl, plátno, 94 × 135 cm
sign. na rubu Jana Babincová 2006 – Kódovaný –You Are The Star, přiložen certifikát autenticity

46 000 Kč

CODE IT!, Galerie mladých, Brno 2008.