Cecilie Marková (1911–1998) Harmonie, 1993 + Spiritismus a věda, 1928

Cecilie Marková

(1911–1998)

Harmonie, 1993

Spiritismus a věda, 1928

olej, papír, rám, sklo, 33 × 40 cm
sign. C. Marková 93
přiložena kniha Karl Weinfurter, Spiritismus a věda, Josef Springer,
Knihkupectví a antikvariát v Praze 1, 1928

oil on paper, frame, glass, 33 x 40 cm

signed C. Marková 93

book Karl Weinfurter, Spiritismus a věda, Josef Springer,

Knihkupectví a antikvariát in Prague, 1928 attached