144. Ira Svobodová (*1986), Darkness, 2012

akryl, plátno, 50 × 80 cm
sign. na rubu “DARKNESS” PRAHA 2012 IRA,

35 000 Kč

Rozostřené rozhraní, Galerie Kvalitář, Praha 2013.