143. Ira Svobodová (*1986), Magnetic, 2012

akryl, plátno, 100 × 100 cm
sign. na rubu “MAGNETIC” PRAHA 2012 IRA,

60 000 Kč

Rozostřené rozhraní, Galerie Kvalitář, Praha 2013.