142. EVŽEN ŠIMERA (*1980), HORIZONTAL AND VERTIKAL, 2013

akryl, plátno, 100 × 80 cm
sign. na rubu ŠIMERA 2013, přiložen certifikát autenticity

40 000 Kč

Princ, Galerie Kvalitář, Praha 2013.