141. MARTIN NYTRA (*1987), Z CYKLU THE MODERNIST ON VACATION, 2012

akryl, plátno, 25 × 20 cm
sign. na rubu MARTIN NYTRA – MODERNIST ON VACATION 2012,

3 000 Kč