STANO FILKO (1937–2015) NEŽNOSŤ, 1963–1964

akvarel, papír fixovaný na kartonu, pasparta, rám, sklo, 43 × 21 cm
sign. Stano Filko 1963-64, Nežnosť

65 000 Kč

PROVENIENCE
Soukromá pařížská sbírka.