136. RENÉ HÁBL (*1968), CANDIDE DIABOLLO, 2011

akryl, plátno, 60 × 70 cm
sign. na rubu RENÉ HÁBL CANDIDE DIABOLLO 2011,

28 000 Kč

Petr Vaňous: René Hábl – Micromegas, Galerie Ars, Brno 2012, s. 149.

Clima, Galerie Magna, Ostrava 2012.
Laputa, Hvězdárna, Zlín 2012.