RENÉ HÁBL (*1968), TAUTAU, 2010

akryl, plátno, 90 × 120 cm
sign. na rubu 2010 RENÉ HÁBL TAUTAU,

45 000 Kč

Clima, Galerie Magna, Ostrava 2012.
Laputa, Hvězdárna, Zlín 2012.