131. ROBERT ŠALANDA (*1976), BEZ NÁZVU, 2012

akryl, plátno, 100 × 80 cm
sign. na rubu Robert Šalanda “Bez názvu” 2012, přiložen certifikát autenticity

40 000 Kč