DENISA KRAUSOVÁ (*1981), OSTROŽSKÝ PIVOVAR II, 2008

olej, plátno, 90 × 70 cm
sign. na rubu DENISA KRAUSOVÁ 2008, přiložen certifikát autenticity

49 000 Kč

Terra Nostra, Galerie Ad Astra, Kuřim 2009.