LUDĚK RATHOUSKÝ (*1975), NA KŘÍŽI — Z CYKLU NOVÝ OBSAH STARÝCH MISTRŮ, 2011

akryl, plátno, 60 × 50 cm
sign. Rathouský 2011 NA KŘÍŽI, přiložen certifikát autenticity

39 000 Kč

Hraniční polohy tradice, Galerie Kvalitář, Praha 2012.