JAN MAARTEN VOSKUIL (*1964) CLOSING THE GAP TWICE, 2010

akryl, plátno, 76 × 76 × 9 cm
sign. na rubu Closing the Gap Twice 2010 JM Voskuil, přiložen certifikát autenticity