Jan Knap (*1949) Zvonkohra, 1992

Jan Knap

(*1949)

Zvonkohra, 1992

litografie 4/20, ruční papír, rám, sklo, 57 × 79 cm
sign. Jan Knap

lithography 4/20, handmade paper, frame, glass, 57 × 79 cm

signed Jan Knap