117. BŘETISLAV MALÝ (*1985) ZE SÉRIE BAREVNÉ SKLADBY, 2013

olej, plátno, 30 × 23 cm
sign. na rubu Břetislav Malý v roce 2013, přiložen certifikát autenticity

8 000 Kč ~ 295 €