112. JIŘÍ DAVID (*1956), SANDÁLE, 2006

akryl, plátno, 60 × 70 cm,
sign. na rubu JIŘÍ DAVID 2006, “SANDÁLE”, přiložen certifikát autenticity

95 000 Kč