Jiří Valoch (*1946), Slovo, ale nikoliv pouze slovo, 2009

Jiří Valoch (*1946)
Slovo, ale nikoliv pouze slovo, 2009

1/1, folie, plátno, 20 × 25 cm
sign. Jiří Valoch 2009

22 000 Kč