109 FRANTIŠEK KYNCL (1934–2011) BEZ NÁZVU – 3 KS, 1997

pastel, papír, každý 30,5 × 21 cm
sign. každý F. Kyncl 26.–27. 1. 97

28 000 Kč ~ 1 040 €

PROVENIENCE