108. VENDULA CHALÁNKOVÁ (*1981), UMĚNÍ I, II, III, 3 KS, 2019

akryl, pigment, plátno, 200 × 25 cm, 200 × 20 cm, 200 × 20 cm
sign. na rubu VENDULA CHALÁNKOVÁ UMĚNÍ I–III 2019

90 000 Kč

Site Specific projekt, Moravská zemská knihovna, Brno 2019.
Vernisáž, Oblastní galerie Liberec, Liberec 2019.