107. VENDULA CHALÁNKOVÁ (*1981), ZAŘÍZENÍ BUDOV, 2019

akryl, pigment, plátno, 160 × 20 cm
sign. na rubu VENDULA CHALÁNKOVÁ ZAŘÍZENÍ BUDOV 2019

30 000 Kč

Site Specific projekt, Moravská zemská knihovna, Brno 2019.
Vernisáž, Oblastní galerie Liberec, Liberec 2019.