Josef Kubíček (1890–1972), Slatina nad Zdobnicí, 1914

Josef Kubíček (1890–1972)
Slatina nad Zdobnicí, 1914

olej, karton, rám, 37 × 44,5 cm
sign. na rubu Jos. Kubíček 1914

27 000 Kč ~ 1 100 €

provenience