Pravoslav Kotík, Červené město, 60. léta

Pravoslav Kotík

(1889—1970)

Červené město, 60. léta

akvarel, papír, pasparta, rám, sklo, 31,5 x 24 cm
sign. P. Kotík 61?

Red City, 1960s

watercolour, paper, passe-partout, frame, glass, 31,5 x 24 cm
signed P. Kotík 61?