František Tichý (1896–1961), Most Sully v Paříži, 1957

František Tichý (1896–1961)

Most Sully v Paříži, 1957

suchá jehla, papír, pasparta, rám, sklo, 17 × 29,5 cm
sign. Tichý 57

25 000 Kč

provenience
Významná sbírka historika umění.