Willi Nowak (1886-1977), Krajina z Polabí, nedatováno

Willi Nowak (1886-1977)

Krajina z Polabí, nedatováno

akvarel, karton, pasparta, rám, sklo, 27,5 × 40 cm
sign. Willi Novak

22 000 Kč

provenience
Významná sbírka historika umění.