V. Procházka, Krušné hory, nedat.

V. Procházka

Krušné hory, nedat.

olej, plátno, rám florentského typu (19. stol.), 69,5 × 95,5 cm
sign. V. Procházka

oil, canvas, 19th century frame, 69,5 x 95,5 cm

signed V. Procházka

35 000 Kč ~ 1 400 €