Denisa Krausová (*1981) Oltář II, 2012

Denisa Krausová

(*1981)

Oltář II, 2012

olej, plátno, 190 × 200 cm
sign. KRAUSOVÁ 2012 OLTÁŘ–ZÁTIŠÍ

oil on canvas, 190 × 200 cm

signed KRAUSOVÁ 2012 OLTÁŘ–ZÁTIŠÍ

85 000 Kč ~ 3 400 €

Druhoroj, The Chemistry Gallery, Praha, 2012