Miloš Vlček (*1939), Bez názvu, 70. léta

Miloš Vlček (*1939)

Bez názvu, 70. léta

mořené dřevo, adjustace na desce, 44 × 45 cm
sign. VLČEK

14 000 Kč

provenience