Jakub Tomáš (*1982) Jarní obrázek, 2014

Jakub Tomáš

(*1982)

Jarní obrázek, 2014

olej, plátno, 200 × 160 cm
sign. Jakub Tomáš Jarní obrázek 2014

oil on canvas, 200 × 160 cm

signed Jakub Tomáš Jarní obrázek 2014

Apartment VIII., Brno, 2015
LIAR PARADOX, 35m2 Gallery, Praha, 2014