102. STANISLAV KOLÍBAL (*1925) BEZ NÁZVU, 2020

akvarel, ruční papír, rám, sklo, 54 × 38 cm
sign. Kolíbal 2020

30 000 Kč ~ 1 110 €

PROVENIENCE