Jánuš Kubíček (1921–1993), Interiér, V ateliéru – 2 ks, 1952

Jánuš Kubíček (1921–1993)

Interiér, V ateliéru – 2 ks, 1952

Interiér – suchá jehla, ruční papír, 14,5 × 12 cm, sign. Jánuš Kubíček 52;

V ateliéru – serigrafie, suchá jehla, papír, 21,5 × 14,5 cm
sign. Jánuš Kubíček 52

2 900 Kč za kus

provenience