Jura Mandel (1886—1971), Bílé Karpaty, nedat.

Jura Mandel

(1886—1971)

Bílé Karpaty, nedat.

olej, plátno, rám, 74 × 101 cm
sign. J. Mandel.

oil, canvas, frame, 74 x 101cm

signed J. Mandel.

34 000 Kč ~ 1 360 €