Emil Filla (1882–1953), Zátiší s ovocem a rybou, 1935

Emil Filla (1882–1953)

Zátiší s ovocem a rybou, 1935

lept, papír, pasparta, rám, sklo, 16 × 16 cm
sign. Emil Filla.

13 000 Kč

provenience
Významná sbírka historika umění.