100. TOMÁŠ PREDKA (*1986), ZEĎ — Z CYKLU FLASHBACK, 2012

olej, plátno, 30 × 24 cm
sign. na rubu TOMÁŠ PREDKA WIEN 2012, přiložen certifikát autenticity

13 000 Kč

Diplomanti AVU, Veletržní palác, Národní galerie v Praze 2013.